Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

MF będzie prezentować podaż SPW w cyklu miesięcznym w II kw.

0
Podziel się

Ministerstwo Finansów (MF) ze względu na znaczną niepewność co do rozwoju sytuacji rynkowej w II kw. 2020 r. będzie m.in. przedstawiać podaż skarbowych papierów wartościowych (SPW) w cyklu miesięcznym.

MF będzie prezentować podaż SPW w cyklu miesięcznym w II kw.
bErrIjkl

"Ze względu na znaczną niepewność co do rozwoju sytuacji rynkowej plan zawiera ogólne założenia dotyczące finansowania potrzeb pożyczkowych budżetu państwa w drugim kwartale 2020 r. Szczegółowe informacje będą przedstawiane w miesięcznych planach podaży skarbowych papierów wartościowych" - czytamy w komunikacie.

Przetargi obligacji odbywać się będą zgodnie z ogłoszonym kalendarzem rocznym z możliwością jego modyfikacji w zależności od sytuacji rynkowej, a podaż na przetargach sprzedaży obligacji oraz przeprowadzanie przetargów zamiany obligacji będzie wynikać z kształtowania się sytuacji rynkowej i budżetowej, podano także.

"Liczba przetargów i podaż bonów będzie wypadkową kształtowania się potrzeb pożyczkowych, wyników sprzedaży obligacji na rynku krajowym i poziomu finansowania zagranicznego" - czytamy także.

bErrIjkn

W zakresie finansowania zagranicznego możliwe są emisje publiczne obligacji na rynkach zagranicznych w zależności od warunków na tych rynkach i przebiegu finansowania na rynku krajowym, możliwe wpływy z kredytów z międzynarodowych instytucji finansowych, możliwe emisje obligacji w formule private placement, podał także resort.

bErrIjkO
forex
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)