Notowania

technologie
26.11.2019 08:19

ML System: Szyba hartowana laminowana otrzymała homologację TDT

Szyba hartowana laminowana - produkt ML System - otrzymała homologację od Transportowego Dozoru Technicznego (TDT), podała spółka. Atest obejmuje również szyby z powłoką z kropek kwantowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Otrzymanie nowej homologacji umożliwi sprzedaż do branży transportowej naszego flagowego produktu, jakim jest szyba z powłoką kwantową. Ponadto w ramach certyfikacji będziemy mogli zaoferować partnerom szyby z powłoką grzewczą. Mówimy nie tylko o producentach pociągów i autobusów, z którymi prowadzimy zaawansowane prace wdrożeniowe, ale także samochodów. Powyższe działania wpisują się w strategię dywersyfikacji portfolio produktowego" - skomentował prezes Dawid Cycoń, cytowany w komunikacie.

ML System S.A. to wyspecjalizowana spółka technologiczna, oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV). Produkty ML System stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-11-2019

ApujetTakie szyby od 10 lat produkują na Tajwanie. Co to za patent ?????? Następny przekręt o dotacje jak ta cała firma. Baterie słoneczne i cała reszta … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)