Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Moonlit czeka tylko na zielone światło od giełdy na debiut na NewConnect

0
Podziel się:

Warszawa, 17.06.2019 (ISBnews) - Moonlit jest gotowy na debiutu na NewConnect i czeka jedynie na "zielone światło" od GPW, poinformowali ISBnews członkowie zarządu spółki.

Moonlit czeka tylko na zielone światło od giełdy na debiut na NewConnect

"Mamy już uchwałę GPW o dopuszczeniu naszych akcji do obrotu i czekamy jedynie na termin" - powiedział ISBnews wiceprezes Maciej Siwek podczas konferencji Gaming na Giełdzie organizowanej przez Strict Minds i GPW. Agencja ISBnews jest patronem medialnym wydarzenia.

Prezes Moonlit Michał Gardeła wskazał, że obecnie studio koncentruje się nad tytułem "Deadliest Catch: The Game" na licencji Discovery Channel tworzonej we współpracy z Ultimate Games.

"Kilka kolejnych ciekawych tematów w najbliższych miesiącach wejdzie w fazę preprodukcji. Jednym z nich będzie ,,Baikonur" - apokaliptyczny symulator naprawy promu kosmicznego połączony z istotnym aspektem survivalu. Gracze interesują się takimi tematami. Niemniej testujemy odbiór naszych projektów na Steam już na etapie preprodukcji, tak aby gwarantować hit w ostatecznej wersji. Pieniądze pozyskane od inwestorów wydajemy ostrożnie według koncepcji marketing driven development" - podkreślił Gardeła.

Moonlit to polski gamingowy software house zamierzający poszerzyć swoją działalność o segment produkcji gier własnych.

Sebastian Gawłowski

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)