Notowania

technologie
20.09.2019 12:31

Movie Games: Premiera 'Food Truck Simulator' od Drago w 2020 r. (aktual.)

W dzisiejszej depeszy w niektórych miejscach pojawiła się - za komunikatem prasowym Drago Entertainment - niezaktualizowana wersja tytułu nowej gry Drago Entertainment.

Podziel się
Dodaj komentarz

Poniżej właściwa wersja depeszy

Gra "Food Truck Simulator", wyprodukowana przez Drago Entertainment, którego udziałowcem jest Movie Games, będzie miała swą premierę w 2020 r., podało Movie Games. W osobnym komunikacie Drago Entertainment poinformowało, że udostępniło zapowiedź gry "Food Truck Simulator" w serwisie Steam. Gra wpisuje się w zdobywający coraz większą popularność gatunek symulatorów. To drugi z pięciu mniejszych tytułów, zapowiedzianych przez spółkę w br.

"Food Truck Simulator" to drugi - po "Gas Station Simulator" - mniejszy tytuł, który w ostatnim czasie prezentuje spółka. Do końca roku na platformę Steam trafią kolejne trzy zapowiedzi symulatorów. O kolejności ich produkcji zdecydują gracze, podano.

"Oceny, reakcje i komentarze graczy, pozwolą nam poznać ich oczekiwania wobec każdej z produkcji i dadzą nam wskazówki, na co powinniśmy zwrócić uwagę tworząc konkretny tytuł. W naszej ocenie, każdy z pięciu projektów ma potencjał na zbudowanie dużej społeczności użytkowników, zanim tytuł trafi do sprzedaży. Dziś wszystkie mniejsze tytuły traktujemy na równi" - powiedziała prezes Drago Entertainment Joanna Tynor, cytowana w komunikacie.

Przy komercjalizacji mniejszych projektów spółka będzie współpracować z Movie Games - notowanym na NewConnect producentem i wydawcą gier, który jest udziałowcem Drago, podano również.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

Drago Entertainment powstało w 1998 roku w Krakowie. W 2018 roku do zespołu dołączyli Aleksy Uchański, Maciej Miąsik, Jakub Trzebiński i Mateusz Wcześniak. Wtedy też firma podjęła decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz