Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
19.03.2020 12:33

Movie Games zapowiedział wydanie gry 'American Motorcycle Simulator'

Movie Games zaprezentuje dziś poprzez stronę Steam nową grę "American Motorcycle Simulator", poinformowała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"American Motorcycle Simulator to motocyklowa gra survivalowa, w której gracz wciela się w postać motocyklisty przemierzającego legendarną 'Drogę 66' ('Route 66'). W trakcie podróży gracz będzie musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, przeciwnościom, a także doświadczy rozmaitych przygód" - czytamy w komunikacie.

Zdaniem spółki, tematyka gry jest silnie obecna w popkulturze, a ilość rozbudowanych mechanik gry może przełożyć się na wysokie zainteresowanie tytułem, zwłaszcza fanów gier z gatunku "symulatory".

"Ponadto, emitent dostrzega wielki potencjał w zaplanowanych działaniach cross-promocyjnych gier: 'American Motorcycle Simulator' oraz 'Alaskan Truck Simulator'. Emitent liczy, iż olbrzymia baza fanów tej drugiej produkcji, zainteresuje się nowym tytułem, z uwagi na liczne podobieństwa tematyczne i gameplay-owe między tymi dwiema grami" - czytamy także.

Spółka dodatkowo informuje, iż jest to pierwsza z dziesięciu nowych gier, jakimi chce wzbogacić swój model biznesowy w przeciągu roku. Nad dwiema kolejnymi produkcjami prace już trwają.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz