Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chemia
26.05.2020 16:15

Naftoserwis z Grupy PERN wykonał diagnostykę rurociągu Grupy Lotos

Naftoserwis z grupy PERN wykonał dla Grupy Lotos diagnostykę rurociągu oleju opałowego o długości 9 km, podał PERN.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kilka dni wcześniej Grupa Lotos wybrała w postępowaniu przetargowym ofertę Naftoserwisu na badanie kolejnego 9-kilometrowego odcinka rurociągu, poinformowano.

"W czasie zrealizowanego zlecenia Naftoserwis wyczyścił rurociąg tłokiem, zbadał jego geometrię wewnętrzną oraz zbadał grubość ścianki wraz z inwentaryzacją przestrzenną. To ostatnie badanie Naftoserwis zrealizował tłokiem inteligentnym wykorzystującym technologię ultradźwięków" - czytamy w komunikacie.

Naftoserwis jest największą firmą w Polsce świadczącą specjalistyczne usługi technicznego utrzymania baz paliwowych. Jest to spółka w 100% zależna od PERN.

PERN to krajowy lider logistyki naftowej i wiodący podmiot w zakresie magazynowania ropy naftowej i paliw płynnych oraz transportu rurociągowego ropy naftowej i paliw.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 29,49 mld zł w 2019 r.

Tagi: chemia, farmacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz