Notowania

technologie
22.11.2019 17:47

Oferta konsorcjum z udziałem Wasko wybrana w przetargu Centrum Informatyki

Warszawa, 22.11.2019 (ISBnews) - Oferta konsorcjum, którego liderem jest Wasko, została wybrana przez Centrum Informatyki Resortu Finansów z siedzibą w Radomiu w przetargu nieograniczonym na wykonanie zamówienia "Rozbudowa macierzy dyskowej Hitachi VSP F1500 na potrzeby projektu CHD", podała spółka. Maksymalna łączna wartość przedmiotu zamówienia wynosi 13,03 mln zł brutto.

Podziel się
Dodaj komentarz

W skład konsorcjum, którego oferta okazała się najkorzystniejsza, wchodzi Wasko jako lider oraz Enigma Systemy Ochrony Informacji z siedzibą w Warszawie - członek konsorcjum, poinformowano.

"Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa wydajności oraz przestrzeni dyskowej posiadanej przez zamawiającego macierzy dyskowej, z usługą montażu i konfiguracji dostarczonych elementów rozbudowy oraz świadczenie serwisu gwarancyjnego" - czytamy w komunikacie.

"Maksymalna łączna wartość przedmiotu zamówienia wynosi 13 025 700 zł brutto w tym:

  1. zamówienie podstawowe (dostawa sprzętu wraz z wdrożeniem) wynosi 7 995 123 zł brutto;
  1. prawo opcji (dostawa sprzętu) wynosi 5 030 577 brutto" - czytamy dalej.

Termin realizacji zamówienia w zakresie:

  1. zamówienia podstawowego wynosi do 40 dni od daty zawarcia umowy.
  1. prawa opcji wynosi do 12 miesięcy od daty zawarcia umowy (gdy zamawiający złoży zawiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji).

Wykonawca zobowiązuje się do wykonania dostawy sprzętu w ramach prawa opcji, w terminie 45 od dnia otrzymania zawiadomienia o skorzystaniu z prawa opcji, podano również.

Wasko - spółka z branży IT - świadczy kompleksowe usługi informatyczne i integracyjne oraz serwisowe. Akcje spółki zadebiutowały na GPW w 2001 r. Skonsolidowane przychody wyniosły 319,3 mln zł w 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz