Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
07.11.2019 09:33

Patriotyczna III edycja Gamingu na Giełdzie odbędzie się 14 listopada

W ramach III edycji konferencji Gaming na Giełdzie 15 listopada reprezentanci takich spółek, jak Starward Industries, Bloober Team czy Juggler Games wraz z specjalistami rynku kapitałowego spróbują odpowiedzieć na pytanie "Czy patriotyzm w grach się sprzedaje?". Agencja ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz

W trakcie paneli poruszone będą tematy patriotyzmu, symboli oraz kultury narodowej pojawiających się w grach komputerowych.

"Kultura jest niezwykle ważnym źródłem inspiracji dla gamedeveloperów. Jako spółka, która tworzy grę jednego z najwybitniejszych polskich twórców - Stanisława Lema - doskonale zdajemy sobie sprawę z jak dużą odpowiedzialnością należy podchodzić do tematu czerpania z dorobku kulturowego. Cieszy nas to, że będziemy mieli okazję pokazać swój punkt widzenia na temat" - powiedział prezes głównego partnera

wydarzenia Starward Industries Marek Markuszewski, cytowany w komunikacie.

"W trakcie konferencji przekażemy kolejne szczegóły dotyczące naszego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że pozytywnie zaskoczą wszystkich uczestników" - dodał.

Gaming na Giełdzie poświęcony jest również zagadnieniom związanym z inwestowaniem w dynamicznie rozwijający się rynek gier. Dwie dotychczasowe edycje zgromadziły ponad 350 odwiedzających, a wśród gości byli przedstawiciele czołowych polskich firm w branży gamingowej. Konferencja otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz