Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PFR Starter FIZ i 5 podmiotów wnioskują do UOKiK ws. utworzenia Arkley Brinc ASI

0
Podziel się

PFR Starter Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (PFR Starter FIZ), Arkley Brinc, Group One oraz trzy osoby fizyczne złożyli do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Arkley Brinc ASI, podał Urząd.

PFR Starter FIZ i 5 podmiotów wnioskują do UOKiK ws. utworzenia Arkley Brinc ASI
bErfUqrp

Wniosek wpłynął 28 grudnia, sprawa jest w toku.

"Zgłaszany zamiar koncentracji polega na utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Arkley Brinc spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI S.K.A. z siedzibą w Warszawie przez PFR Starter Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, Arkley Brinc sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Group One S.A. z siedzibą w Warszawie oraz trzy osoby fizyczne" - czytamy w komunikacie.

PFR Starter FIZ wraz z grupą kapitałową, do której należy (grupa PFR), prowadzi działalność na rynku funduszy inwestycyjnych. Arkley Brinc nie prowadzi obecnie działalności gospodarczej. Spółka będzie prowadziła działalność polegającą na zarządzaniu alternatywną spółką inwestycyjną. Group One oraz spółki należące do jej grupy kapitałowej prowadzą działalność na rynku usług reklamowych.

bErfUqrr

Arkley Brinc ASI jest tworzona w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, działanie 3.1., Finansowanie innowacyjnej działalności MŚP z wykorzystaniem kapitału podwyższonego ryzyka, poddziałanie 3.1.1. Inwestycje w innowacyjne startupy - Starter, wdrażanego przez PFR Starter FIZ.

bErfUqrS
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)