Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
19.02.2019 15:13

PKO Leasing ma zgodę UOKiK na przejęcie Prime Car Management

Warszawa, 19.02.2019 (ISBnews) - PKO Leasing otrzymał zgodę Urzędu Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w na przejęcie Prime Car Management, podał pośredniczący w wezwaniu Dom Maklerski PKO BP. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Spółka PKO Leasing Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi (wzywający), w związku z ogłoszonym w dniu 7 listopada 2018 r. przez wzywającego [...] wezwaniem do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Prime Car Management Spółki Akcyjnej z siedzibą w Gdańsku, (...) niniejszym informuje, że w dniu 18 lutego 2019 r. prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał bezwarunkową zgodę na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez wzywającego bezpośredniej kontroli nad spółką" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej PKO Leasing przedłużył zapisy w wezwaniu na 100% akcji Prime Car Management (PCM) do 25 lutego.

W listopadzie ub.r. PKO Leasing ogłosił wezwanie do zapisywania się na sprzedaż wszystkich akcji wyemitowanych przez Prime Car Management (PCM) po cenie 11,38 zł za jedną akcję. W połowie stycznia zapisy zostały wydłużone do 18 lutego.

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management. Jednostką dominująca grupy jest notowana na GPW od 2014 r. Prime Car Management (PCM).

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz