Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
24.02.2020 08:22

Playway: Koszty 'Tank Mechanic Simulator' na PC zwrócone po 3 dniach od premiery

Gra "Tank Mechanic Simulator" na PC, która miała premierę na platformie Steam 20 lutego 2020 r. po 72 godzinach została sprzedana w ilości ponad 39 tys. sztuk w kanałach online i osiągnęła zwrot kosztów produkcji i marketingu, podał Playway.

Podziel się
Dodaj komentarz

"'Tank' to gra wykonana przez spółkę zależną od spółki tj. Degenerals S.A., w której to spółka posiada 80% akcji w kapitale zakładowym" - przypomniano w komunikacie.

Jednocześnie Playway podało, że gra "Thief Simulator" w wersji na konsolę Xbox One w ciągu pierwszych 72 godzin sprzedaży w sklepie Microsoft Store została pobrana ponad 3 000 razy. W tym czasie również doszło do zwrotu kosztów produkcji i marketingu.

"Thief" został przeportowany na konsolę Xbox One przy pomocy spółki zależnej od spółki tj. Console Labs S.A. z siedzibą w Gdańsku w której to Playway posiada 74% akcji w kapitale zakładowym, podano także.

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz