Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

QubicGames ma umowy na wydanie 'REKT!' i 'Deaths Hangover' na Nintendo Switch

0
Podziel się:

QubicGames zawarł z firmą No Gravity Development (dawniej Fat Dog Games Development) istotne umowy wydawnicze, określające szczegóły wydania gier "REKT!" i "Death's Hangover" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka. W zamian za udzielenie licencji No Gravity Development otrzyma od QubicGames wynagrodzenie w postaci procentu od przychodów ze sprzedaży gier.

QubicGames ma umowy na wydanie 'REKT!' i 'Deaths Hangover' na Nintendo Switch

"REKT!" jest grą samochodową z unikatową grafiką oraz z mocno arcade'owym trybem rozgrywki. Celem gracza jest osiągnięcie jak najwyższego wyniku poprzez wykonywanie akrobacji na mapie rozgrywki. Gra jest dostępna w trybie jednoosobowymi i różnymi trybami rozgrywki dla 2-4 graczy. Premiera gry na platformie Nintendo Switch planowana jest w III kwartale 2019 roku, podano.

"Death's Hangover" to niezależna gra akcji typu "ball and bat game". Gra jest dostępna w trybie jednoosobowym i trybie kooperacji. Premiera gry na platformie Nintendo Switch planowana jest na przełomie III i IV kwartału 2019 roku, wskazano także.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)