Notowania

technologie
20.03.2019 12:17

Revolut chce utworzyć kilkaset etatów w Polsce, wynajął biuro w Krakowie

Revolut podpisał umowę najmu nowego biura w Krakowie, podała spółka. Na siedzibę spółka wybrała kompleks biurowy Podium Park. Nowa siedziba Revolut o łącznej powierzchni przeszło 530 m2 pomieści ponad 700 stanowisk pracy, co łączy się z faktem, że spółka chce stworzyć "setki dodatkowych etatów" w polskiej branży fintech. Firma planuje przeprowadzkę w czerwcu 2019 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Revolut powstał w 2015 roku w Londynie. Swoje biuro w Polsce otworzył niespełna rok temu. Firma zdołała pozyskać na naszym rynku ponad 360 tysięcy użytkowników. Polacy coraz chętniej korzystają z aplikacji, będącej wygodną i tańszą alternatywą dla tradycyjnych usług bankowych. Revolut ułatwia bezpieczne zakupy w sieci, wymianę walut po atrakcyjnych kursach i wspiera samodzielne zarządzanie finansami" - podano w komunikacie.

Fintech stale inwestuje w krakowskie centrum usług i rozbudowuje lokalny zespół specjalistów do spraw obsługi klienta, analityków compliance i programistów. Dynamiczny rozwój, jakiego doświadcza centrum w ostatnich miesiącach, stworzył zapotrzebowanie na przestrzeń, która będzie odpowiadała oczekiwaniom nowych i obecnych pracowników, wskazano również.

"Planujemy stworzyć setki dodatkowych etatów w polskiej branży fintech. Liczymy na to, że otwarcie nowoczesnego centrum usług w Krakowie dobrze wpisze się w lokalny ekosystem innowacji, a naszym pracownikom zapewni łatwy dostęp, wysoki komfort i przyjazne środowisko pracy. Nowe biuro pomieści ponad 700 biurek i pozostanie największym centrum Revolut w Europie. Zagwarantuje niezbędne wsparcie 24/7 milionom naszych użytkowników na świecie. Krakowskie centrum ma strategiczne znaczenie dla globalnej ekspansji firmy. Chcemy być wiodącym pracodawcą w branży fintech, a Polska jest liderem w sektorze usług wspólnych, compliance i tworzeniu oprogramowania. Dlatego jesteśmy dumni, lokując w Polsce nasze inwestycje. Dołożymy starań, by Revolut stał się katalizatorem innowacji dla polskiego sektora fintech i źródłem oszczędności dla małych i średnich polskich przedsiębiorstw" - powiedział country manager Revolut w Polsce Karol Sadaj, cytowany w materiale.

Revolut obsługuje w Polsce ponad 340 000 klientów indywidualnych i ponad 1 000 firm.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz