Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
06.02.2019 08:24

Sąd Upadłościowy w Warszawie ogłosił upadłość Qumaka

Sąd Upadłościowy - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych ogłosił upadłość Qumaka, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Sąd upadłościowy wyznaczył sędziego-komisarza w osobie SSR Pawła Stosio, zastępcę komisarza w osobie SSR Jarosława Zarębskiego oraz syndyka w osobie Piotra Dudy (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego 1159)" - czytamy w komunikacie.

W treści postanowienia sąd wezwał wierzycieli upadłej spółki do zgłoszenia swych wierzytelności w terminie 30 dni od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, podano również.

Postanowienie Sądu Upadłościowego nie jest prawomocne.

"Od momentu ogłoszenia upadłości zarząd nad majątkiem spółki zgodnie z przepisami prawa upadłościowego sprawuje syndyk masy upadłościowej, który wykonywać będzie również obowiązki informacyjne wynikające z notowania akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych" - podsumowano.

Qumak jest polską spółką informatyczno-technologiczną, notowaną na GPW od 2006 r. Oferuje innowacyjne rozwiązania IT dla sektora prywatnego i publicznego, świadczy usługi obejmujące: konsulting i doradztwo, projektowanie i wdrażanie rozwiązań, wsparcie techniczne i serwisowe oraz rozbudowę rozwiązań.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz