Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Samsung przekazał pralki i suszarki ratownikom medycznym

2
Podziel się

Samsung przekazał pralki i suszarki do ubrań do Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy "Meditrans", podał koncern.

Samsung przekazał pralki i suszarki ratownikom medycznym
bErBuskB

"Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów. Praca ratowników medycznych w czasie epidemii wiąże się z szeregiem zagrożeń. To oni znajdują się na pierwszej linii frontu, przyjmują zgłoszenia o interwencję i mają bezpośredni kontakt z chorymi. Niezwykle istotne jest, aby odzież, w której ratownicy wykonują swoją pracę gwarantowała im bezpieczeństwo" - czytamy w komunikacie.

"Pralki i suszarki trafią do najbardziej obciążonych stacji wyczekiwania, które każdego dnia przyjmują po kilkadziesiąt interwencji. Dzięki temu, że ratownicy będą mieli sprzęt na miejscu zminimalizujemy zagrożenie wynikające z konieczności przewożenia odzieży ochronnej i zyskamy czas" - powiedział dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans Karol Bielski, cytowany w komunikacie.

Pralki i suszarki Samsung zostaną rozdzielone między warszawskie stacje wyczekiwania, które przyjmują najwięcej zgłoszeń interwencyjnych, zaznaczono w informacji.

bErBuskD

"W tym trudnym dla wszystkich czasie ważne jest, abyśmy wzajemnie sobie pomagali i reagowali na potrzeby tych, którzy odgrywają kluczową rolę w niesieniu pomocy w czasie epidemii" - powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska, cytowany w komunikacie.

Samsung Electronics Co., Ltd. jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie technologii.

bErBusle
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Ewa
rok temu
A dlaczego tylko w Warszawie?
Iron
rok temu
Jak to, tylko Warszawa ma pogotowie i szpitale?