Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
24.06.2020 09:23

SimFabric i IHQ Media wydadzą grę 'Electro Logistic Manager' w 2021 roku

SimFabric ma umowę z IHQ Media Sp. z o.o. dotyczącą produkcji, a następnie wydania gry "Electro Logistic Manager" (ELM) na komputery PC, konsole i urządzenie mobilne w 2021 r., podała spółka. Projekt ELM to menedżer floty logistycznej, opartej na pojazdach elektrycznych, stworzonego przez IHQ, który realizowany jest w ramach programu akceleracyjnego Pilot Maker Elektro ScaleUp. Wydanie gry planowane jest na rok 2021.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na podstawie umowy, na SimFabric zostały przeniesione autorskie prawa majątkowe do ELM. ELM realizowany jest w ramach programu akceleracyjnego Pilot Maker Elektro ScaleUp, którego celem jest zapewnienie wsparcia startupów w branży elektromobilności i pomoc w zdobyciu pierwszego/przełomowego zlecenia. W programie Pilot Maker Elektro ScaleUp spółka odpowiada za wybór do dalszej komercjalizacji i wdrożenia najciekawszego projektu startupu, zamierzającego prowadzić badania naukowe i prace rozwojowe oraz jest jego współfinansującym, podano w komunikacie.

"Emitent dokonał wpłaty wkładu finansowego na ELM w wysokości 50 000 zł netto, natomiast jego łączny budżet wynosi 175 000 zł. Z tytułu realizacji umowy emitentowi przysługuje wynagrodzenie stanowiące równowartość 90% zysków osiąganych z dystrybucji gry, tj. po odliczeniu kosztów prowizji sklepów i dystrybutorów, podatków i opłat oraz innych kosztów związanych z dystrybucją. Płatność wynagrodzenia następować będzie nie rzadziej niż raz na kwartał, począwszy od kwartału, w którym rozpoczęto dystrybucję. Wydanie gry planowane jest na rok 2021" - czytamy także.

Spółka zastrzegła, że wysokość jej wynagrodzenia z tytułu zawartej umowy, ze względu na specyfikę branży produkcji gier, na moment jej zawarcia jest niemożliwa do określenia lub oszacowania.

SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W kwietniu 2020 r. spółka debiutowała na NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz