Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sonka: Premiera gry 'Dex' została ustalona na 24 lipca

0
Podziel się

QubicGames (wydawca) ustalił datę wprowadzenia do sprzedaży gry Dex na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii na 24 lipca 2020 r., podała Sonka.

Sonka: Premiera gry 'Dex' została ustalona na 24 lipca
bErWehqZ

"Gra dostępna będzie w przedsprzedaży od dnia 30 czerwca 2020 roku. Regularna cena gry na platformie Nintendo Switch została ustalona na poziomie 19,99 USD/euro. Gra zostanie wydana również w limitowanej wersji pudełkowej, na podstawie umowy zawartej pomiędzy QubicGames S.A. a Red Art Games z siedzibą we Francji. Cena regularna gry w wersji pudełkowej wynosić będzie 29,99 euro, a data jej wprowadzenia do dystrybucji zostanie ustalona przez Red Art Games" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z informacją przedstawioną 4 grudnia 2019 r., gra Dex zostanie wydana przez QubicGames. Na podstawie zawartej umowy Sonka udzieliła QubicGames wsparcia finansowego oraz wsparcia w wydaniu i dystrybucji gry, w zamian za wynagrodzenie stanowiące udział procentowy w przychodach ze sprzedaży gry, przypomniano.

Dex to dwuwymiarowy, cyberpunkowy RPG z widokiem z boku oraz otwartym światem. W grze położono nacisk na eksplorację i nieliniową rozgrywkę.

bErWehrb

Sonka to producent gier, związany z giełdową grupą PlayWay. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w październiku 2019 r.

bErWehrC
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)