Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
16.06.2020 08:37

Sonka: Premiera gry 'Dex' została ustalona na 24 lipca

QubicGames (wydawca) ustalił datę wprowadzenia do sprzedaży gry Dex na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii na 24 lipca 2020 r., podała Sonka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Gra dostępna będzie w przedsprzedaży od dnia 30 czerwca 2020 roku. Regularna cena gry na platformie Nintendo Switch została ustalona na poziomie 19,99 USD/euro. Gra zostanie wydana również w limitowanej wersji pudełkowej, na podstawie umowy zawartej pomiędzy QubicGames S.A. a Red Art Games z siedzibą we Francji. Cena regularna gry w wersji pudełkowej wynosić będzie 29,99 euro, a data jej wprowadzenia do dystrybucji zostanie ustalona przez Red Art Games" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z informacją przedstawioną 4 grudnia 2019 r., gra Dex zostanie wydana przez QubicGames. Na podstawie zawartej umowy Sonka udzieliła QubicGames wsparcia finansowego oraz wsparcia w wydaniu i dystrybucji gry, w zamian za wynagrodzenie stanowiące udział procentowy w przychodach ze sprzedaży gry, przypomniano.

Dex to dwuwymiarowy, cyberpunkowy RPG z widokiem z boku oraz otwartym światem. W grze położono nacisk na eksplorację i nieliniową rozgrywkę.

Sonka to producent gier, związany z giełdową grupą PlayWay. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w październiku 2019 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz