Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spółka DataWalk ma umowę na pilotaż ze spółką północnoamerykańską

0
Podziel się

Spółka zależna DataWalk podpisała umowę na realizację projektu pilotażowego (tzw. pilota) z północnoamerykańskim dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa i wywiadu, podała spółka.

bDTvpgbV

"Pilot realizowany będzie celem przetestowania działania platformy analitycznej DataWalk w zastosowaniach związanych z inwestygacją wywiadowczą przede wszystkim na rzecz północnoamerykańskiego sektora ubezpieczeniowego" - czytamy w komunikacie.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

bDTvpgcy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)