Notowania

technologie
11.06.2019 15:49

T-Bull: Gra Top Speed 2 zadebiutowała na urządzeniach Android

Wyprodukowana przez spółkę T-Bull gra Top Speed 2 zadebiutowała na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Gra dostępna jest w sklepie z aplikacjami Google Play. Top Speed 2 to kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier wrocławskiego studia. Pierwsza część to uznana produkcja, którą na całym świecie pobrało ponad 40 milionów użytkowników, poinformowano również.

"Gry wyścigowe to specjalność naszego studia. Chcemy żeby Top Speed 2 był naszym największym osiągnięciem zarówno pod względem rozgrywki, jak i rozwiązań technologicznych. W planach mamy stały rozwój, aktualizacje i doskonalenie gry" - powiedział współzałożyciel i członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski, cytowany w komunikacie.

Użytkownicy systemu iOS również mogą wkrótce spodziewać się premiery gry na ich urządzeniach mobilnych, podano również.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW. Przychody ze sprzedaży wyniosły 7,38 mln zł w 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz