Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ten Square Games miał szacunkowo 94,9 mln zł przychodów w I kw. 2020 r.

0
Podziel się

Ten Square Games miał szacunkowo 94,9 mln zł skonsolidowanych przychodów w I kw. 2020 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) wobec 78,6 mln zł kwartał wcześniej, podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane.

Ten Square Games miał szacunkowo 94,9 mln zł przychodów w I kw. 2020 r.
bEqTGjzF

"Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) grupy kapitałowej Ten Square Games w pierwszym kwartale 2020 roku wyniosły 94,9 mln zł w porównaniu do 78,6 mln zł osiągniętych w poprzednim kwartale (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie)" - czytamy w komunikacie.

W szacunkowej kwocie przychodów 84,7 mln zł odnosi się do przychodów wygenerowanych przez grę Fishing Clash, co stanowi 89% skonsolidowanych przychodów, podano także.

Ten Square Games podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży będzie opublikowana w skonsolidowanym raporcie okresowym - najbliższym raportem okresowym przekazywanym przez spółkę jest skonsolidowany raport za okres zakończony 31 marca 2020 roku, który będzie opublikowany 25 maja 2020 r.

bEqTGjzH

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala - twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

bEqTGjAi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)