Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

The Farm 51 złożył ofertę na stworzenie aplikacji e-learningowej dla WOT

0
Podziel się:

The Farm 51 Group złożył Wojskom Ochrony Terytorialnej (WOT) ofertę w przedmiocie stworzenia dla WOT aplikacji e-learningowej w postaci wirtualnych trenażerów proceduralnych obsługi uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz treningowej gry taktycznej na komputery klasy PC, podała spółka. Przedmiotowa aplikacja ma umożliwić poszerzenie możliwości szkoleniowych oraz promocję WOT jako piątego rodzaju Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

The Farm 51 złożył ofertę na stworzenie aplikacji e-learningowej dla WOT
bEDDLHit

"Proponowana aplikacja będzie połączeniem interaktywnego e-learningu oraz wirtualnej gry taktycznej online, dającej możliwość wirtualnego treningu tak od strony obsługi sprzętu, jak i zgrania taktycznego. Podczas gry taktycznej, przedstawionej z perspektywy pierwszej osoby (widok z oczu), użytkownicy będą mieli możliwość rozegrania różnorodnych scenariuszy taktycznych, umożliwiających współzawodnictwo lub współpracę z innymi żołnierzami, w ramach małych pododdziałów z wykorzystaniem standardowego oraz specjalistycznego wyposażenia, uzbrojenia, pojazdów oraz bezzałogowych statków latających" - czytamy w komunikacie.

W przypadku przyjęcia oferty spółki przez WOT projekt (aplikacja) będzie realizowany w kilku etapach, rozłożonych na kilka lat produkcji, z których każdy rok będzie kończył się oddaniem w pełni funkcjonalnego i gotowego do użycia modułu szkoleniowego. Modułowa oraz elastyczna budowa proponowanej aplikacji szkoleniowej, umożliwi swobodną jej rozbudowę o nowe treści lub funkcjonalności w przyszłości, zgodnie z wolą WOT, podano również.

W ocenie The Farm 51, pozytywne rozpatrzenie i przyjęcie oferty będzie mieć wpływ na wyniki finansowe spółki za kolejne lata.

bEDDLHiv

The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

bEDDLHiW
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)