Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Thunderbolt ma list intencyjny z Igą Świątek ws. e-platformy tenisowej

0
Podziel się

Warszawa, 30.12.2019 (ISBnews) - Thunderbolt podpisał z polską tenisistką Igą Świątek list intencyjny, w którym strony postanowiły podjąć negocjacje w sprawie współpracy przy projekcie platformy internetowej pod nazwą "TopLevelTennis", podała spółka.

Thunderbolt ma list intencyjny z Igą Świątek ws. e-platformy tenisowej
bDJJHNFh

"Planowana współpraca zakłada aktywny udział pani Igi Świątek w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych. Intencją stron jest również dołączenie przez panią Igę Świątek do akcjonariatu spółki w drodze objęcia nowej emisji akcji" - czytamy w komunikacie.

W opinii zarządu, dołączenie do struktur spółki Igi Świątek będzie istotnym zdarzeniem dla spółki, mając na uwadze doświadczenie jako profesjonalnej tenisistki oraz jej rozpoznawalny wizerunek w Polsce i na świecie, którego wykorzystanie w ramach realizacji przedsięwzięcia będzie istotnym czynnikiem wpływającym na efekty, a w konsekwencji wartość prowadzonych działań, podano także.

"Strony ustalą warunki współpracy, spisane w term sheet (porozumieniu w sprawie podstawowych warunków współpracy) do 31 grudnia 2020 roku" - czytamy dalej.

bDJJHNFj

Thunderbolt (dawniej ComPress) szykuje internetową platformę o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie. Jest notowany na NewConnect.

bDJJHNFK
media
telekomunikacja
Źródło:
KOMENTARZE
(0)