Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
03.07.2020 16:48

TSG miał szacunkowo 169,5 mln zł przychodów w II kw. 2020 r.

Ten Square Games (TSG) wygenerował 169,5 mln zł skonsolidowanych przychodów w II kw. 2020 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) wobec 94,9 mln zł kwartał wcześniej, podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Flickr)

"Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) grupy kapitałowej Ten Square Games w drugim kwartale 2020 roku wyniosły 169,5 mln zł w porównaniu do 94,9 mln zł osiągniętych w poprzednim kwartale (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie)" - czytamy w komunikacie.

W szacunkowej kwocie przychodów 157,2 mln zł odnosi się do przychodów wygenerowanych przez grę "Fishing Clash", co stanowi ok. 93% skonsolidowanych przychodów, podano także.

Ten Square Games podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży będzie opublikowana w skonsolidowanym raporcie za I półrocze, który będzie opublikowany 24 sierpnia 2020 r.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala - twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz