Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
28.08.2019 08:51

Ursus ma list intencyjny z Trioliet B.V. ws. sprzedaży części przedsiębiorstwa

Ursus w restrukturyzacji i Trioliet B.V. podpisali list intencyjny, w którym uzgodniono parametry transakcji dotyczącej sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa prowadzonego w Opalenicy, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Strony planują zakończenie transakcji do końca września 2019. Warunki transakcji wymagają zatwierdzenia zgodnie z procedurą przewidzianą w ramach prawa restrukturyzacyjnego. Planowana transakcja wchodzi w zakres realizowanego planu restrukturyzacyjnego" - czytamy w komunikacie.

Trioliet B.V. z siedzibą w Oldenzaal w Holandii to wieloletni partner Ursusa. Jest producentem maszyn i systemów karmienia dla hodowców bydła mlecznego i wołowego. Portfolio produktów obejmuje szeroki zakres, od urządzeń do cięcia kiszonki i mieszalników pasz po w pełni automatyczne systemy karmienia bydła, podano także.

Ursus w restrukturyzacji specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. Jest notowany na GPW od 2008 r. Jego skonsolidowane przychody wyniosły 214,63 mln zł w 2018 r.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz