Notowania

transport
25.03.2019 14:45

Ursus: Sąd zawiesił na 3 miesiące egzekucję komorniczą

Sąd rejonowy na skutek wniosku Ursusa w restrukturyzacji, postanowił o zawieszeniu postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez komornika sądowego z wniosku Powszechnej Kasy Oszczędności Bank Polski (PKO BP) na okres 3 miesięcy, podał Ursus.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Na ww. postanowienie bankowi przysługuje zażalenie" - czytamy w komunikacie.

21 marca spółka informowała, że Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, działający na wniosek PKO Banku Polskiego, dokonał zajęcia ruchomości Ursusa obciążonych zastawami rejestrowymi. Według komunikatu, jest to zbiór rzeczy ruchomych przeznaczonych do przetworzenia i zapasy magazynowe.

W prowadzonym postępowaniu komornik zmierza do wyegzekwowania należności głównej w kwocie 10 031 697,77 zł, odsetek wynoszących 618 094,29 zł (do dnia 5 marca 2019 r.) oraz kosztów postępowania.

Ursus (w restrukturyzacji) specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. Jest notowany na GPW od 2008 r.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-03-2019

gośćI słusznie. Zajęcie magazynów części oznaczałoby koniec produkcji. Oczywiście ktoś tu przycisnął prezesa PKO BP. Ale 3 miesiące to za mało.

25-03-2019

Ha HAA tak miało być dobrze dobra zmiana nie pomogła .Raz ursus zbankrutował może drugi to i tak traktory były składane z zachodnich części i kasa była … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)