Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
21.08.2019 10:35

Varsav Game Studios i Bigben ustaliły datę premiery gry 'Bee Simulator' na 14 XI

Varsav Game Studios i Bigben ustaliły datę premiery gry "Bee Simulator" na PC, Xbox One, PlayStation4 i Nintendo Switch na 14 listopada 2019 r., podały spółki.

Podziel się
Dodaj komentarz

"'Bee Simulator' to gra przygodowa z elementami akcji, symulacji i edukacji, zaprojektowana z myślą o wspólnej zabawie rodziców i dzieci. Zawiera specjalnie zaprojektowany, prostszy tryb z łatwymi do opanowania i zrozumiałymi dla dzieckadziecka mechanizmami. W tej interaktywnej opowieści gracze dostaną szansę spojrzenia na świat z zupełnie innej, owadziej perspektywy oraz możliwość poznania zwyczajów i ważnych wydarzeń z życia pszczół" - czytamy w komunikacie.

Zespół Varsav Game Studios składa się z czterdziestu specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry "z innej perspektywy", ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera, nieznaną dotychczas w innych grach, podkreślono w materiale.

Bigben, wiodący wydawca gier wideo na PC i konsole, po przejęciu czterech studiów deweloperskich (Cyanide, Eko, KT Racing i Spiders) umacnia swoją pozycję jako twórca i wydawca gier premium i zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz