Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
10.01.2020 15:47

Vivid Games wyemituje obligacje o wartości nominalnej min. 5 mln zł

Vivid Games podjęło decyzję o publicznej emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej nie mniejszej niż 5 mln zł, z przeznaczeniem na spłatę obligacji serii A oraz finansowanie inwestycji planowanych przez spółkę w roku 2020, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Emisja zostanie przeprowadzona w lutym 2020 i skierowana będzie również do dotychczasowych obligatariuszy obligacji serii A wyemitowanych 14 kwietnia 2017, którzy będą mieli możliwość dokonania objęcia obligacji nowej emisji wraz z jednoczesnym umorzeniem zobowiązań wynikających z obligacji serii A" - czytamy w komunikacie.

W zależności od wielkości emisji, środki z niej pozyskane zostaną przez emitenta przeznaczone na spłatę obligacji serii A oraz finansowanie inwestycji planowanych przez spółkę w roku 2020, podano także.

Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-01-2020

LolEmisja obligacji na ... spłatę obligacji. Serio ?

Rozwiń komentarze (1)