Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Vivid Games zapowiedział nową grę 'Zombie Blast Crew', premiera w III kw.

0
Podziel się

Vivid Games zapowiedział nową grę własnej produkcji "Zombie Blast Crew", podała spółka. Premierę planuje w III kwartale.

Vivid Games zapowiedział nową grę 'Zombie Blast Crew', premiera w III kw.
bDSwuLVh

"Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Vivid Games konsekwentnie rozszerza portfolio gier. 'Zombie Blast Crew' to pierwsza z zapowiedzianych na ten rok dużych premier. Tytuł trafi do globalnej dystrybucji w III kwartale na platformach iOS oraz Android" - czytamy w komunikacie.

"Zombie Blast Crew" jest spin-offem wydanej w 2018 roku gry "Space Pioneer", która do tej pory została pobrana blisko 3 mln razy, uzyskując od graczy bardzo wysokie oceny, wskazano w informacji.

"Produkcja 'Zombie Blast Crew' jest znacznie szybsza i wielokrotnie tańsza w porównaniu z produkcją nowego, oryginalnego tytułu. Gra bazuje na sprawdzonych, dopracowywanych przez blisko rok mechanizmach monetyzacji i zawierać będzie rozwiązania zaimplementowane dotychczas w 'Space Pioneer'. Nowa tematyka umożliwi dotarcie do szerszej grupy docelowej" - skomentował prezes Remigiusz Kościelny, cytowany w komunikacie.

bDSwuLVj

"Zombie Blast Crew" to strzelanina osadzona w realiach apokalipsy Zombie. Tytuł zaoferuje możliwość rozgrywki w trybach wieloosobowych i survivalowych, turnieje, listy rankingowe oraz kampanię jednoosobową. Do dyspozycji graczy będzie system klas postaci, szeroki wybór broni, wyposażenia oraz umiejętności z możliwością wielostopniowego ulepszania a także crafting.

"W 2018 roku gry z naszego portfolio trafiły do ponad 22 mln graczy. To dobry wynik, jednakże tegoroczne oczekiwania są znacznie wyższe - zarówno w zakresie ilości pobrań jak i monetyzacji. Spin-offy, takie jak 'Zombie Blast Crew' umożliwiają zwiększenie zasięgu, dając jednocześnie pewność w zakresie monetyzacji, natomiast gry hyper-casual przy zachowaniu wysokiego potencjału komercyjnego umożliwiają szybkie testowanie wielu konceptów przy niewielkich inwestycjach na każdy z nich" - podkreślił Kościelny.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.

bDSwuLVK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)