Notowania

technologie
16.08.2017 16:47

11 bit studios będzie wydawcą gry 'Children of Morta' studia Dead Mage

Podziel się
Dodaj komentarz

11 bit studios będzie wydawcą gry 'Children of Morta' studia Dead Mage, podała spółka.

,,'Children of Morta' to tytuł kolejnej gry, której wydawcą będzie 11 bit studios w ramach działalności wydawniczej 11 bit publishing. Producentem 'Children of Morta' jest studio Dead Mage z siedzibą w Austin, USA" - czytamy w komunikacie.

Gra ,,Children of Morta" zostanie wydana zarówno na komputery PC, jak i konsole obecnej generacji. Premiera planowana jest na I półrocze 2018 r.

Amerykańsko-irańska gra reprezentuje gatunek action-RPG. Wyróżnia się bogatym, ręcznie rysowanym światem (w pixel-artowej stylistyce) i szeregiem grywalnych postaci. Gra zapewniała będzie kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Opowiada perypetie rodziny Bergsonów - strażników mistycznej góry Morta, stających naprzeciw zagrożeniu, które wystawi na próbę siłę ich oręża i rodzinnych więzów, podano w informacji.

,,'Children of Morta' to jak na razie nasz największy, również jeśli chodzi o budżet, zewnętrzny projekt wydawniczy" - powiedział prezes Grzegorz Miechowski, cytowany w komunikacie.

Przypomniał, że do tej pory spółka wydała już gry: ,,Spacecom" i ,,Beat Cop". W kolejce czekają jeszcze ,,Tower 57" i ,,Moonlighter".

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w 2015 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz