Notowania

technologie
19.02.2018 14:51

7Levels wyznaczył premierę gry 'Castle of Heart' na 23 marca

Gra "Castle of Heart", za którą stoi krakowskie studio 7Levels, zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 23 marca.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jest to pierwsza polska platformowa gra akcji, która od początku powstawała z myślą o premierze wyłącznie na hybrydowej konsoli i prawdopodobnie pierwsza dojrzała produkcja spoza stajni produkcyjnej koncernu Nintendo, która dołączy do ekskluzywnego grona tytułów dedykowanych wyłącznie Nintendo" - czytamy w komunikacie.

"'Castle of Heart' jest naszym pierwszym autorskim projektem, tym bardziej cieszymy się, że z sukcesem przeszliśmy certyfikację Nintendo i możemy zapowiedzieć datę premiery gry. Ze względu na bogate doświadczenie naszego zespołu z produktami Nintendo, od początku wierzyliśmy, że stworzymy ambitną produkcję dedykowaną konsoli Switch. Prognozy sprzedażowe dla Switcha są na bardzo wysokim poziomie, a japońska firma wypowiedzią swojego szefa - Shigeru Miyamoto - ujawniła niedawno, że chce, aby hybrydowe urządzenie posiadał dosłownie każdy. Dlatego uważamy, że moment na premierę 'Castle of Heart' jest bardzo dobry" - powiedział wiceprezes 7Levels Krzysztof Król, cytowany w komunikacie.

Tytuł ukaże się w Europie, Australii oraz w Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk). Cena gry została ustalona na poziomie 14,99 euro/USD. 7Levels planuje premierę również w Azji, jednak o dacie wprowadzenia gry do sprzedaży na terytorium azjatyckim, spółka poinformuje po sfinalizowaniu rozmów z potencjalnym wydawcą, podano w informacji.

"'Castle of Heart' to tzw. 'action platformer' łączący w sobie najlepsze cechy gatunku i przenoszący znane rozwiązania na zupełnie nowy poziom. Gracze wcielają się w postać rycerza zaklętego w kamień, którego zadaniem jest uratowanie swojej ukochanej oraz odzyskanie ludzkiej postaci, co osiągnie zabijając złego czarnoksiężnika. Bohater musi odbyć podróż od obróconej w kamień wioski, aż po mroczne zamczysko czarnoksiężnika, pokonując po drodze 20 poziomów w 4 zupełnie odmiennych lokacjach" - czytamy dalej.

7Levels to akredytowany deweloper gier wideo na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz