Notowania

technologie
09.03.2018 12:09

Asmodee Group złożyło do UOKiK wniosek ws. przejęcia kontroli nad Rebel

Warszawa, 09.03.2018 (ISBnews) -  Asmodee Group złożyło wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad gdańską spółką Rebel, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 6 marca, sprawa jest w toku. 

"Asmodee Group a société par actions simplifiée z siedzibą w Guyancourt, Francja planuje przejąć wyłączną kontrolę nad Rebel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku" - czytamy w komunikacie.

Asmodee prowadzi działalność w zakresie wydawania i sprzedaży gier, a także udzielania licencji na wydawanie lub dystrybucję gier. Asmodee należy do grupy kapitałowej (Grupa Eurazeo) ostatecznie kontrolowanej przez Eurazeo - Société européenne a Directoire et Conseil de Surveillance z siedzibą w Paryżu, spółkę inwestycyjną notowaną na ogólnoeuropejskiej giełdzie Euronext w Paryżu. Grupa Eurazeo prowadzi działalność w wielu branżach, w tym hotelarskiej, odzieżowej, transportowej, energetycznej, zdrowotnej, nieruchomościowej czy zabawek i gier, podano także.

Rebel jest spółką prowadzącą działalność w zakresie wydawania, dystrybuowania i sprzedaży gier, akcesoriów do gier i czasopism.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz