Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Asmodee Group złożyło do UOKiK wniosek ws. przejęcia kontroli nad Rebel

0
Podziel się

Warszawa, 09.03.2018 (ISBnews) -  Asmodee Group złożyło wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad gdańską spółką Rebel, podał Urząd.

Asmodee Group złożyło do UOKiK wniosek ws. przejęcia kontroli nad Rebel
bDRZGXfp

Wniosek wpłynął 6 marca, sprawa jest w toku.

"Asmodee Group a société par actions simplifiée z siedzibą w Guyancourt, Francja planuje przejąć wyłączną kontrolę nad Rebel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku" - czytamy w komunikacie.

Asmodee prowadzi działalność w zakresie wydawania i sprzedaży gier, a także udzielania licencji na wydawanie lub dystrybucję gier. Asmodee należy do grupy kapitałowej (Grupa Eurazeo) ostatecznie kontrolowanej przez Eurazeo - Société européenne a Directoire et Conseil de Surveillance z siedzibą w Paryżu, spółkę inwestycyjną notowaną na ogólnoeuropejskiej giełdzie Euronext w Paryżu. Grupa Eurazeo prowadzi działalność w wielu branżach, w tym hotelarskiej, odzieżowej, transportowej, energetycznej, zdrowotnej, nieruchomościowej czy zabawek i gier, podano także.

bDRZGXfr

Rebel jest spółką prowadzącą działalność w zakresie wydawania, dystrybuowania i sprzedaży gier, akcesoriów do gier i czasopism.

bDRZGXfS
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)