Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CD Projekt planuje 'skuteczną animację zainteresowania' grą 'Wojna Krwi'

0
Podziel się:

CD Projekt zakładał wyższy, niż osiągnięty od premiery do dnia publikacji sprawozdania, poziom sprzedaży gry "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści", poinformowała spółka. Oczekuje, że "skuteczna animacja zainteresowania tytułem" powinna wpłynąć na długoterminowy poziom sprzedaży i pozytywnie dołożyć się do wyników w kolejnych kwartałach.

CD Projekt planuje 'skuteczną animację zainteresowania' grą 'Wojna Krwi'

"Wojna Krwi, najnowsza produkcja osadzona w świecie Wiedźmina, otrzymała 85 na 100 możliwych punktów w najpopularniejszym na świecie serwisie agregującym oceny nowych produkcji - Metacritic, co klasyfikuje ją wśród najlepszych jakościowo gier wydanych na PC w 2018 r. Mając na uwadze powyższe opinie i pozytywne komentarze ze strony branżowych ekspertów, zarząd spółki zakładał wyższy, niż osiągnięty od premiery do dnia publikacji sprawozdania, poziom sprzedaży tytułu. Tym niemniej, skuteczna animacja zainteresowania tytułem w opinii zarządu powinna wpłynąć na długoterminowy poziom sprzedaży i pozytywnie dołożyć się do wyników spółki i grupy kapitałowej w kolejnych kwartałach" - czytamy w raporcie kwartalnym.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)