Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Comarch zakończył proces weryfikacji w przejęciu pierwszych usług KSI ZUS

1
Podziel się:

Comarch przeszedł pomyślnie proces weryfikacji do świadczenia pierwszych usług wsparcia eksploatacji i utrzymania Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), poinformowała spółka. ZUS potwierdził 100% poprawność wykonania wszystkich jednostek zadaniowych przez Comarch.

Comarch zakończył proces weryfikacji w przejęciu pierwszych usług KSI ZUS

"Zadania przygotowane przez ZUS miały przekrojowy charakter, weryfikujący nasze umiejętności w kluczowych technologiach KSI ZUS. Jednostki zadaniowe obejmowały szerokie spektrum wiedzy technologicznej pod kątem całości systemu KSI ZUS, a nie tylko zakresu związanego z pierwszymi przejmowanymi przez nas usługami. Aktualnie prace nad przejęciem usług są realizowane zgodnie z przyjętym przez strony harmonogramem i zgodnie z nim będziemy zgłaszać gotowość do przejęcia kolejnych usług" - powiedział wiceprezes Comarch Paweł Prokop, cytowany w komunikacie.

Na początku marca br. konsorcjum firm Comarch Polska i Comarch zawarło z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) umowy na usługę wsparcia, eksploatacji i utrzymania kompleksowego systemu informatycznego KSI ZUS z wynagrodzeniem, które nie przekroczy 242 mln zł. Jak informowała również spółka po okresie przejściowym Comarch będzie odpowiedzialny za utrzymaniem systemu przez kolejne cztery lata.

W listopadzie 2017 roku Comarch informował o wyborze jako najkorzystniejszej w przetargu ZUS na usługi wsparcia i utrzymania systemu informatycznego.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1,1 mld zł w 2017 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Ringo
6 lat temu
W Pulsie Biznesu dzisiaj napisano co innego.