Notowania

technologie
16.11.2016 08:33

Cube.ITG dostarczy BZ WBK licencję na monitoring APM wartą 7,8 mln zł brutto

Podziel się
Dodaj komentarz

Cube.ITG otrzymał od Banku Zachodniego WBK zamówienie na dostarczenie do 18 listopada br. licencji na monitoring APM dla Banku o wartości 7,8 mln zł brutto, podała spółka.

"Jednocześnie spółka informuje o złożeniu przez emitenta w dniu 15 listopada 2016 r., na mocy zawartej z Atos Polska S.A. umowy przeniesienia licencji oprogramowania i świadczenia usług IT, zamówienia do licencjodawcy na dostarczenie ww. licencji do wyłącznego użytku przez bank. Za przeniesienie na emitenta licencji do oprogramowania wraz z trzyletnim wsparciem oprogramowania przez producenta oraz prawa do przeniesienia licencji i uprawnienia do udzielania dalszych licencji na bank, emitent, jako końcowy dostawca licencji dla banku, zapłaci Atos Polska S.A. kwotę 6 mln zł netto" - czytamy w komunikacie.

Cube.ITG koncentruje się na wdrażaniu i integracji rozwiązań aplikacyjnych (zarówno własnych, jak i firm trzecich), głównie wśród dużych podmiotów. Usługi Grupy koncentrują się na sektorach: finansowym, publicznym i ochrony zdrowia. Oprócz realizacji długoterminowych kontraktów, wdrażane są również nowe usługi dla branży medycznej. Spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect w 2014 roku.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz