Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cube.ITG wygrywa przetarg wart ponad 77 mln zł

0
Podziel się:

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie wybrał ofertę Cube.ITG.

Paweł Witkiewicz, prezes Cube.ITG
Paweł Witkiewicz, prezes Cube.ITG (Cube.ITG)

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie wybrał ofertę Cube.ITG wartą 77,54 mln brutto jako najkorzystniejszą w przetargu na zakup sprzętu oraz dostawę i wdrożenie oprogramowania dla 23 jednostek ochrony zdrowia, podała spółka.

Przetarg był realizowany w ramach projektu "E-zdrowie dla Mazowsza".

"Wartość oferty brutto złożonej przez spółkę wynosi 77,54 mln zł. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie infrastruktury sprzętowej, wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM), Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) oraz Oprogramowania Centrum Analiz Statystyczno - Ekonomicznych (CASE) dla 23 mazowieckich jednostek ochrony zdrowia" - czytamy w informacji spółki.

Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie do 30 listopada 2015 r.

"Dzięki zawarciu kontraktu nasz backlog wynosi już w tej chwili ponad 200 mln zł, czyli znacznie przekroczył poziom, jaki spółka notowała w ostatnich pięciu latach" - powiedział Paweł Witkiewicz, prezes Cube.ITG, cytowany w informacji spółki. "Jestem przekonany, że nie powiedzieliśmy w zakresie przychodów ostatniego słowa i wciąż czekamy na rozstrzygnięcia w kilku ważnych przetargach i liczymy na pozyskanie z tego tytułu jeszcze minimum jednego znaczącego kontraktu" - dodał.

Cube.ITG koncentruje się na wdrażaniu i integracji rozwiązań aplikacyjnych (zarówno własnych, jak i firm trzecich), głównie wśród dużych podmiotów. Spółka realizuje projekty we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki: bankowości, telekomunikacji, energetyce, handlu, administracji publicznej i sektorze ochrony zdrowia.

Dostarcza usługi pokrywające cały cykl życia projektu: od analizy wdrożeniowej, poprzez rozwój oraz integrację i utrzymanie rozwiązań. Spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect w 2014 roku.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)