Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

iFun4All chce do końca roku mieć cztery gry na Nintendo Switch

0
Podziel się:
iFun4All chce do końca roku mieć cztery gry na Nintendo Switch

Warszawa, 09.11.2017 (ISBnews) - iFun4All chce do końca roku mieć cztery gry na Nintendo Switch, w tym "Serial Cleaner". Jednocześnie pracuje nad poprawą sprzedaży tego tytułu na PC i konsole, poinformował ISBnews prezes iFun4all Michał Mielcarek. Spółka wróciła ponadto do pracy nad "Blind'n'Bluff" i liczy na pozyskanie środków na rozwój z emisji obligacji.

"Jesteśmy w momencie, gdy cztery gry z naszego portfolio znajdują się w certyfikacji na najnowszą platformę Nintendo Switch: oprócz 'Red Game Without a Great Name', 'Green Game: TimeSwapper' i 'Paper Wars: Cannon Fodder Devastated'. Na hybrydowe urządzenie japońskiego producenta konwertujemy największą dotychczas produkcję spółki - grę 'Serial Cleaner'. Wszystkie powinny ukazać się jeszcze w tym roku. Niedługo powinniśmy być w stanie podać konkretne daty premier" - powiedział ISBnews Mielcarek.

Uważa, że potencjał "Serial Cleaner" jest wciąż duży, m.in. stąd decyzja o wydaniu gry na najnowszą konsolę Nintendo Switch. Spółka ma zapewnioną większą część przychodów ze sprzedaży.

"Wcześniej gracze mogli zagrać w 'Serial Cleaner' na konsolach Sony PS4, Microsoft Xbox One oraz komputerach. Nadal koncentrujemy się na zwiększeniu wolumenu sprzedaży i nad tym, aby maksymalnie zwiększyć zainteresowanie tytułem" - wskazał prezes.

Dodał, że równolegle prowadzone są prace nad kolejnym IP pod roboczym tytułem "Blind'n'Bluff". "To nasz wcześniejszy projekt, którego produkcja została wstrzymana w 2015 roku. Odświeżamy go teraz, korzystając z doświadczenia zebranego w trakcie prac nad 'Serial Cleaner', a także dostosowujemy do obecnych trendów rynkowych" - wskazał Mielcarek.

Stwierdził, że można powiedzieć, że zainteresowanie projektem jest bardzo duże i spółka skupia się na znalezieniu wydawcy, który sfinansuje całą produkcję gry i przeprowadzi kampanię marketingową od początku.

"Mamy aspiracje do stania się jednym z wiodących niezależnych gamedeveloperów, a także czołowym, jeśli chodzi o wykorzystanie w grach technologii real-world data. Pomogą nam w tym m.in. środki pozyskane w ramach pierwszej edycji programu GameINN. Jednocześnie rada nadzorcza spółki wyraziła zgodę na emisję obligacji oraz upoważniła zarząd do ustalenia warunków emisji. Tym sposobem planujemy pozyskać środki w wysokości do jednego miliona złotych na dalszy rozwój" - podsumował prezes.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

Sebastian Gawłowski

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)