Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

iFun4all planuje premierę gry 'Serial Cleaner' na przełom II i III kw. 2017 r.

0
Podziel się:
iFun4all planuje premierę gry 'Serial Cleaner' na przełom II i III kw. 2017 r.

iFun4all ustalił wspólnie z wydawcą Curve Digital Publishing, że premiera gry "Serial Cleaner" planowana jest na przełom II i III kw. 2017 r., podała spółka.

W połowie stycznia iFun4all nawiązał współpracę z brytyjską firmą Curve Digital, która została wydawcą gry "Serial Cleaner".

"Serial Cleaner" ma być kluczowym tytułem brytyjskiego wydawcy w 2017 roku. Curve Digital rozpocznie ofensywę marketingową od marcowych targów PAX East w Bostonie. Wydawca zapowiedział również, że częściowo sfinansuje produkcję gry. Dzięki temu developer uzyska możliwość powiększenia gameplay'a, co zdecydowanie przełoży się na zainteresowanie graczy tytułem, podawano wówczas.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)