Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
12.12.2018 10:17

Kredytmarket.com dołącza do platformy Bancovo należącej do Aliora

Kredytmarket.com dołącza do Bancovo - platformy pośrednictwa finansowego online należącej do Alior Banku. Jest to pierwsza na platformie oferta kredytowa dla tej grupy klientów.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Rozpoczęcie współpracy z Bancovo to ważny etap rozwoju biznesu Zyskujemy w ten sposób nowy kanał dystrybucji i większe dotarcie z ofertą. Chociaż platforma Bancovo jest "młodsza" od Kredytmarketu, to już zdążyła wyrobić sobie markę wśród kredytobiorców. Ważne jest również to, że jesteśmy pierwszym podmiotem z ofertą dla mikroprzedsiębiorców" - powiedział pomysłodawca i prezes Aleksander Widera, cytowany w komunikacie.

"Rozpoczęcie współpracy z Kredytmarket.com,to ważny etap rozwoju platformy Bancovo. Poszerzamy naszą ofertę, docierając do nowej, niezwykle istotnej grupy klientów - przedsiębiorców indywidualnych, osób wykonujących wolne zawody oraz mikroprzedsiębiorców. Co ważne, Kredytmarket.com, podobnie jak Bancovojest nowoczesnym fintechem. Dzięki tego typu sojuszom, polska branża usług finansowych, stawia kolejny krok w kierunku przełomu technologicznego" - powiedział członek zarządu Bancovo Marcin Mikołajczak, także cytowany w komunikacie.

W podstawowej ofercie Kredytmarketu znajdują się kredyty ratalne do 50 tys. zł na okres do 12 miesięcy zł. Najlepsi klienci, którzy bez opóźnień wywiązują się ze swoich zobowiązań, mogą liczyć na kredyt w wyższej kwocie: do 100 tys. zł, a także na finansowanie balonowe, z jednorazową spłatą po 6 miesiącach. Dzięki wykorzystaniu technologii, przedsiębiorcy składają wniosek całkowicie online, w ciągu kilku minut, bez konieczności dołączania dokumentów, a decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 15 minut. Dotychczas z oferty Kredytmarketu skorzystało kilkuset mikroprzedsiębiorców, głównie z branży e-commerce, a także przedstawicieli wolnych zawodów, podano także.

Bancovo to w pełni cyfrowa platforma pośrednictwa finansowego online. Oferuje dostęp do rzeczywistych ofert banków oraz firm pożyczkowych, w które klienci mają wgląd już w ciągu minuty od zakończenia wypełniania wniosku. Sam proces wnioskowania został znacznie uproszczony, ponieważ większość pól we wniosku uzupełnia się automatycznie dzięki narzędziom wykorzystującym machine learning i użytkującym dane z zewnętrznych baz, m.in. KRS.

Bancovo to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe. Dzięki takiej agregacji klienci Bancovo otrzymują spersonalizowane oferty różnych kredytów i pożyczek, w jednym miejscu i czasie. Jest marką należąca do NewCommerce Services, spółki, której właścicielem jest Alior Bank.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-01-2019

__zadowolonyKredytMarket wprowadził rozwiązanie na miarę 21 wieku! W końcu szybki kredyt dla firm, bez spędzania godzin w bankach i czekania na decyzję. Do tego … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)