Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Macro Games rozmawia z Big Blue Marble ws. współprodukcji gry 'PhantomSix'

0
Podziel się:
Macro Games rozmawia z Big Blue Marble ws. współprodukcji gry 'PhantomSix'

Macro Games rozpoczął negocjacje z Big Blue Marble (BBM) ws. współprodukcji gry "PhantomSix", poinformowała spółka. Warunki współpracy zostaną określone do końca kwietnia 2017 r., produkcja gry ruszy w maju br.

"Emitent wskazuje, iż na dzień sporządzenia niniejszego raportu, przy współpracy z BBM zakończono pierwszy etap prac nad nową grą, tj. fazy koncepcyjnej, której efektem jest Game Design Document oraz biznes plan projektu, zawierający zakładane przychody z komercjalizacji gry. Jednocześnie strony zakładają, iż MVP (minimalny wartościowy produkt) zostanie ukończony w lipcu 2017, natomiast wersja Beta gry, do której testów zostaną zaproszone osoby zewnętrzne nastąpi w grudniu 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Premiera gry ma nastąpić w lutym 2018 r. Gra będzie dostępna na komputery PC/MAC oraz w wersji mobilnej na platformy iOS oraz Android. Szacowana sprzedaż gry na komputery PC/MAC ma wynieść ok. 650 000 sztuk w ciągu 12 m-cy od dnia premiery.

"W ramach wstępnych ustaleń udział emitenta w kosztach produkcji oraz przychodach z gry będzie nie mniejszy niż 75%" - czytamy również w komunikacie.

Macro Games to spółka z segmentu nowych technologii, rynku gier i elektronicznej rozrywki. Pozycje na swoim rynku buduje gromadząc w portfelu różne portale internetowe odnoszące się do tematyki gier oraz realizując innowacyjne projekty przeznaczone dla społeczności graczy. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)