Notowania

finanse
13.06.2016 09:18

MCI Capital przyjął program emisji obligacji o wartości nominalnej do 100 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

MCI Capital przyjął program program emisji obligacji do maksymalnej wartości nominalnej do 100 mln zł, podała spółka.

"Podstawowe założenia Programu Emisji przewidują emisje jednej lub więcej serii obligacji do maksymalnej wartości nominalnej 100 000 000 zł w ramach programu emisji o maksymalnej wartości nominalnej 100 000 000 zł" - czytamy w komunikacie.

Propozycje nabycia obligacji zostaną skierowane do indywidualnie oznaczonych adresatów, w liczbie nie większej niż 149 osób.

"Po dokonaniu emisji obligacji wybrane przez zarząd spółki seria lub serie zostaną, o ile będą tak stanowić warunki emisji tych serii, zarejestrowane w depozycie papierów wartościowych prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych [...] oraz zostaną wprowadzone do wybranych zorganizowanych systemów obrotu dłużnymi instrumentami finansowymi z alternatywnych systemów obrotu platformy Catalyst, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. i/lub BondSpot S.A." - czytamy dalej.

Szczegółowe warunki emisji obligacji, a w szczególności rodzaj emitowanych obligacji, wartość nominalną emitowanych obligacji, daty emisji i wykupu, zasady ustalania ceny emisyjnej, oprocentowania obligacji i wypłaty należnych odsetek, formy zabezpieczenia, a także informacje o planowanym wprowadzeniu obligacji do notowań w alternatywnym systemie obrotu Catalyst, oraz informacja o celach emisji lub ich braku, będą zawarte w warunkach emisji danej serii obligacji lub w propozycji nabycia obligacji danej serii.

Czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem emisji spółka może powierzyć Raiffeisen Bank Polska na podstawie zawartych w tym celu umów, podano także.

MCI Capital jest funduszem technologicznym działającym na zasadach venture capital, notowanym na GPW od 2001 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz