Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Medicalgorithmics przyjął program emisji obligacji do 70 mln zł

0
Podziel się:
Medicalgorithmics przyjął program emisji obligacji do 70 mln zł

Medicalgorithmics przyjął program emisji obligacji, w ramach którego będzie mógł wielokrotnie zaciągać zobowiązania finansowe w drodze emisji niezabezpieczonych obligacji na okaziciela denominowanych w złotych. Łączna wielkość emisji wszystkich obligacji w ramach programu nie będzie większa niż 70 mln zł, poinformowała spółka.

"Zgodnie z uchwałą zarządu obligacje będą oferowane w trybie oferty publicznej lub poprzez proponowanie nabycia w drodze oferty prywatnej. Obligacje emitowane w ramach programu emisji będą zdematerializowane i będą zarejestrowane w depozycie papierów wartościowych. Dodatkowo, spółka planuje ubieganie się o wprowadzenie wyemitowanych obligacji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w ramach rynku Catalyst" - czytamy w komunikacie.

Zarząd planuje, że rozliczenie pierwszej serii obligacji emitowanych w ramach programu emisji nastąpi 8 kwietnia 2016 r., podano także.

Medicalgorithmics S.A. to obecna na rynku od 2005 roku innowacyjna spółka wysokich technologii działająca w obszarze nieinwazyjnych urządzeń medycznych, właściciel i wytwórca najnowocześniejszego w skali światowej systemu do analizy pracy serca - PocketECG. Spółka działa na największych i najbardziej perspektywicznych rynkach - w Stanach Zjednoczonych i Azji, dostarcza rozwiązania dla najbardziej prestiżowych ośrodków w Polsce i USA. W lutym 2014 r. spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect, na którym była notowana od listopada 2011 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)