Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
10.12.2018 12:46

Radosław Domagalski-Łabędzki objął stanowisko członka zarządu PGZ

Radosław Domagalski-Łabędzki objął stanowisko członka zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ), podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Rada nadzorcza PGZ S.A. w wyniku ogłoszonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu spółki wybrała najlepszego kandydata. 29 listopada 2018 r., pod warunkiem uzyskania pozytywnej opinii ministra obrony narodowej, powołała na tę funkcję Radosława Domagalskiego-Łabędzkiego. W związku z pozytywną opinią dotyczącą kandydata wydaną przez ministra Mariusza Błaszczaka, 6 grudnia 2018 r. Radosław Domagalski-Łabędzki objął stanowisko członka zarządu PGZ S.A" - czytamy w komunikacie.

Radosław Domagalski-Łabędzki był m.in. prezesem i dyrektorem generalnym KGHM Polska Miedź S.A. Był również prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego. W latach 2015-2016 Radosław Domagalski piastował stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, gdzie odpowiadał za międzynarodowe stosunki gospodarcze, przypomniano w materiale.

Polska Grupa Zbrojeniowa to lider polskiego przemysłu i jeden z największych koncernów obronnych w Europie. Skupia ponad 60 spółek (branże: obronna, stoczniowa, nowych technologii), osiągając roczne przychody na poziomie 5 mld zł.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz