Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

RN PGZ wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu

2
Podziel się:

Rada nadzorcza Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ) ogłosiła wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu, podano w ogłoszeniu. Kandydaci mogą składać zgłoszenia w biurze spółki w Warszawie do 14 lutego 2018 r.

RN PGZ wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu

"Po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego kandydaci zostaną powiadomieni o jego wyniku telefonicznie na numery telefonu wskazane w zgłoszeniu, w terminie 14 dni od dnia powzięcia uchwały o wyłonieniu kandydata. [...] Rada nadzorcza ma prawo do korzystania w trakcie postępowania kwalifikacyjnego z pomocy innych podmiotów, w tym między innymi podmiotów świadczących usługi doradztwa personalnego" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie podano, że RN zastrzega sobie możliwość zakończenia postępowania kwalifikacyjnego w każdym czasie, bez podania przyczyn, bez wyłaniania kandydatów.

Wcześniej, tj. 8 lutego br. nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Polskiej Grupy Zbrojeniowej odwołało członków rady nadzorczej: Konstancję Puławską, Piotra Sulewskiego i Karola Tatarę. Jednocześnie w skład nowej RN powołani zostali: Bogdan Borkowski, Wojciech Dąbrowski, Paweł Olejnik i Jakub Skiba. RN powierzyła funkcję przewodniczącego Wojciechowi Dąbrowskiemu. Nowa rada dokonała także zmian w składzie zarządu spółki. Ze stanowiska prezesa zarządu odwołany został Błażej Wojnicz, a do pełnienia tej funkcji rada oddelegowała ze swojego grona Jakuba Skibę. Jednocześnie RN odwołała członków zarządu: Roberta Guta, Adama Lesińskiego, Macieja Lew-Mirskiego i Szczepana Rumana.

Podstawowa działalność Polskiej Grupy Zbrojeniowej dotyczy produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji, modernizacji i remontów oraz napraw sprzętu wojskowego, a także jego promocji i obrotu. Exatel prowadzi działalność w zakresie szeroko rozumianej transmisji danych, usług głosowych i powiązanych usług dodatkowych, w tym usług teleinformatycznych, dodano.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
mpolska
6 lat temu
Wszystko o tym na mpolska24: Tajemnicze układy w PGZ, czyli jak się traci potężne rynki i kontrakty :)
Karollo
6 lat temu
I po wieloetapowych kwalifikacjach wygra Misiewicz, lub inny wójt Pcimia. Po te szopki. Przecież i tak wiadomo, że chodzi o dopchanie swoich do koryta.