Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
27.10.2016 13:54

RN TelforceOne zgodziła się na emisję akcji bez prawa poboru

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 27.10.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza TelForceOne podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na emisję akcji w ramach kapitału docelowego i wyłączenia prawa poboru akcjonariuszy. Dziś rozpoczęły się zapisy w wezwaniu Kaps Investment po 3,1 zł za akcję.

"Rada nadzorcza wyraziła zgodę na podwyższenie kapitału zakładowego spółki w ramach kapitału docelowego o kwotę nie mniejszą niż 3 300 000,00 zł poprzez emisję akcji zwykłych na okaziciela po cenie emisyjnej nie wyższej niż 1,50 zł za jedną akcje, przy czym akcje będą oferowane w trybie oferty prywatnej, z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy" - czytamy w komunikacie.

Na początku października Kaps Investment wezwał do sprzedaży 13,93% akcji spółki TelForceOne po cenie 3,1 zł za akcję. Przyjmowanie zapisów w wezwaniu rozpoczęło się dziś i potrwa do 10 Iistopada. Do końca roku planowane jest wycofanie akcji TelForceOne z GPW.

TelForceOne to polski importer, dystrybutor oraz producent urządzeń mobilnych i akcesoriów. Spółka tworzy grupę kapitałową, która od marca 2007 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Posiada sieć partnerów w Polsce i Europie oraz nowoczesne centrum dystrybucyjno-logistyczne.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz