Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Sąd zatwierdził ugodę konsorcjum Comarchu i Apatora z Tauronem Dystrybucją

0
Podziel się:

Sąd Rejonowy w Krakowie zatwierdził ugodę zawartą przez konsorcjum Comarch (lider konsorcjum), Apator Rector, Tukaj Mapping Central Europe i Eurosystem z Tauronem Dystrybucją - spółką zależną Taurona Polskiej Energii, podał Apator.

Sąd zatwierdził ugodę konsorcjum Comarchu i Apatora z Tauronem Dystrybucją

"8 czerwca 2018 roku ugoda zawarta pomiędzy Tauron Dystrybucja S.A. a konsorcjum z udziałem spółki zależnej - Apator Rector sp. z o.o. została zatwierdzona przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej w tym tygodniu spółki poinformowały, że konsorcjum zawarło ugodę z Tauronem Dystrybucją.

Grupa Apator specjalizuje się w obszarze aparatury łączeniowej oraz pomiarowej, a także systemów IT. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1,11 mld zł w 2016 r.

Tauron Polska Energia S.A. jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Jest notowana na GPW od 2010 r. Grupa Tauron obejmuje swoim działaniem 18% powierzchni kraju i jest największym dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)