Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Simple zapowiada wzrost przychodów i rentowności w 2017 r.

0
Podziel się:
Simple zapowiada wzrost przychodów i rentowności w 2017 r.

Simple powinno w 2017 r. stabilnie zwiększać przychody i rentowności ze sprzedaży usług utrzymaniowych i dosprzedaży produktów do obecnych klientów, poinformował prezes Rafał Wnorowski. Spółka chce też osiągnąć wzrost przychodów generowanych na rynku komercyjnym, przy utrzymywaniu poziomów przychodów z rynku publicznego na poziomie z lat 2013-2014.

"Ważny element naszej strategii to dalszy rozwój systemów SIMPLE.ERP i SIMPLE.iMED oraz wzbogacenie oferty o nowe rozwiązania" - powiedział prezes Rafał Wnorowski, cytowany w komunikacie.

Spółka chcąc sprostać oczekiwaniom i nowym potrzebom klientów zarówno z rynku komercyjnego jak i publicznego, wprowadziła do oferty kilka nowości - m.in. ,,paczki" gotowych usług oraz dodatkowe moduły oprogramowania SIMPLE.ERP,.

"W tym roku implementacji nowych modułów rozwiązania SIMPLE.ERP dokonało już ponad 75 klientów. Ponadto, pod koniec pierwszej połowy 2017 roku użytkownicy SIMPLE.ERP będą mogli zapoznać się nową wersją systemu" - czytamy również.

Simple jest producentem własnego oprogramowania i działa na rynku wdrożeń systemów ERP i projektów IT dla rynku publicznego. Z oferty firmy skorzystało 25 tys. klientów.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)