Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sygnity ma umowę z MRPiPS o wart. do 26,2 mln zł brutto

0
Podziel się

Sygnity podpisało z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej umowę dotyczącą m.in. rozwoju oprogramowania i utrzymania w sprawności oprogramowania, podała spółka. Termin realizacji ustalono do końca I półrocza 2021 r., a maksymalne wynagrodzenie określono do kwoty 26,175 mln zł brutto. 

Sygnity ma umowę z MRPiPS o wart. do 26,2 mln zł brutto
bEhBCmJh

"Przedmiotem umowy jest rozwój oprogramowania, utrzymanie w sprawności oprogramowania, w tym wykonywanie zmian prawnych oraz dostosowanie oprogramowania do obowiązującej wersji opisu systemu, wykonywanie zmian funkcjonalnych, w tym wykonywanie zmian w oprogramowaniu na potrzeby integracji z centralnym systemem informatycznym zabezpieczenia społecznego, zgodnie z dyspozycją zmian, wdrażanie i utrzymanie tych zmian w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej oraz przeprowadzenie jednodniowych szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania w nowo wdrażanych jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej. Termin realizacji umowy ustalono do końca I półrocza 2021 r." - czytamy w komunikacie.

Jak podała spółka, maksymalne wynagrodzenie przysługujące Sygnity z tytułu wykonania umowy zostało określone do kwoty 26,175 mln zł brutto.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT.

bEhBCmJK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)