Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Vivid Games wprowadził Real Boxing 2 Creed do Apple App Store oraz Google Play

0
Podziel się
Vivid Games wprowadził Real Boxing 2 Creed do Apple App Store oraz Google Play
bEgOZReJ

Vivid Games wprowadził do sprzedaży w sklepach Apple App Store oraz Google Play grę Real Boxing 2 Creed, podała spółka.

"Real Boxing 2 Creed to stworzona w modelu free-to-play kontynuacja flagowego produktu spółki. W grze wykorzystane zostały postaci z filmu 'Creed', w tym główni bohaterowie to Adonis Johnson oraz Rocky Balboa. W opinii zarządu publikacja gry będzie miała istotny wpływ na wynik finansowy" - czytamy w komunikacie.

W połowie października Vivid Games oraz MGM Interactive - oddział Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. (MGM) - zapowiedziały premierę "Real Boxing 2 Creed". Partnerstwo zaaranżował oraz wspiera Funtactix, niezależny wydawca skupiony w szczególności na budowaniu mobilnych gier free-to-play dla najważniejszych filmów kasowych.

bEgOZReL

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". W czerwcu 2012 r. Vivid Games zadebiutował na rynku NewConnect. W I kw. 2016 liczy na przejście na GPW.

bEgOZRfm
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)