Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Wonga udostępniła swoją ofertę na platformie Bancovo

0
Podziel się:

Klienci Bancovo mogą od dzisiaj korzystać z oferty firmy finansowej Wonga Polska, podały spółki we wspólnym komunikacie. Wonga jest dziesiątym partnerem biznesowym kredytowej platformy Bancovo. 

Wonga udostępniła swoją ofertę na platformie Bancovo

"Konsekwentnie realizujemy naszą strategię, która zakłada oferowanie coraz większych kwot pożyczek w cenach porównywalnych do bankowych i stałe poszerzanie grona klientów. Współpraca z Bancovo to szansa na dotarcie z naszą ofertą do osób, które dotąd nie trafiły bezpośrednio do Wonga, a chcą uzyskać finansowanie przez Internet, bezpiecznie i szybciej niż w banku. Będziemy rozbudowywać kanały dystrybucji naszych produktów. Bancovo jest pierwszą tego typu platformą, z którą współpracujemy" - powiedziała członek zarządu Wonga Polska Sylwia Drejer-Cichucka, cytowana w komunikacie.

Platforma Bancovo działa od marca 2018 r. Do tej pory oferowała kredyty i pożyczki dziewięciu podmiotów - zarówno banków, jak i firm pożyczkowych. Bancovo oferuje łatwy dostęp do szerokiej oferty kredytów bankowych i pożyczek wielu firm dostępnych na polskim rynku, zgromadzonych w jednym miejscu, przypomniano.

"Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pozytywnie odbiorą dostępność oferty Wonga na Bancovo. To istotny gracz na polskim rynku finansowym online, dlatego nawiązanie współpracy bardzo nas cieszy. Doceniamy fakt, że jesteśmy pierwszym pośrednikiem, z którym Wonga weszła w taką relację" - skomentował członek zarządu w Bancovo Marcin Mikołajczak.

Bancovo to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe. Dzięki takiej agregacji klienci Bancovo otrzymują spersonalizowane oferty różnych kredytów i pożyczek, w jednym miejscu i czasie. Jest marką należąca do NewCommerce Services, spółki, której właścicielem jest Alior Bank.

Wonga jest liderem branży finansów online, specjalizuje się w pożyczkach internetowych. Firma działa w Polsce od kwietnia 2013 roku. Koncentruje się na sprzedaży pożyczek ratalnych, które stanowią 90% jej portfela. Jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku podpisała umowę z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wymiany informacji na temat rzetelnych płatników.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)