Notowania

technologie
20.02.2017 09:32

ZYX Target uruchomił biuro w Rumunii

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 20.02.2017 (ISBnews) - ZYX Target uruchomił swoje biuro w Rumunii i podjął współpracę z 3 największymi hurtowniami baz danych w tym kraju, poinformowała spółka. Odbiorcami usługi mają być polskie firmy z sektora windykacyjnego, a spółka szacuje swoje przychody z tego tytułu nawet na 6 mln zł rocznie, podano również.

"Integracja informacji jest obecnie światowym trendem, pozwalającym dużym podmiotom na optymalne wykorzystanie własnych zasobów informacyjnych. Wysokiej jakości bazy danych, obejmujące jak największą liczbę rekordów są szczególnie pomocne firmom z branży windykacyjnej. Dzięki spółkom takim jak nasza, mają one szansę na zwiększenie odsetka pracujących portfeli wierzytelności. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tego sektora. Chcemy być wsparciem dla zarządów spółek, dlatego wykorzystując nasze zaplecze udostępniamy naszym partnerom usługi spersonalizowane, jak wywiadownia gospodarcza. Niejako ubocznym efektem tych działań jest własny zasób big data, którego sposób wykorzystania ogranicza jedynie wyobraźnia i ramy prawne" - powiedział prezes Dariusz Olejnik, cytowany w komunikacie.

Otwarcie rumuńskiego oddziału ma się przyczynić do budowania zasobów własnych spółki, zawierających uwydatnione dane na temat dłużników przedsiębiorstw działających w sektorze windykacyjnym oraz energetycznym i telekomunikacyjnym, podano także.

ZYX Target to firma zajmująca się skiptracingiem i analizą big data, wywodząca się z sektora windykacji. Prowadzi również działania związane z wywiadem gospodarczym, polegające na głębokiej analizie podmiotów i osób w internecie oraz poprzez działania w terenie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz